Güneysu Kur’an Hafızları Eğitim ve Kültür Derneği 2. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.
CHP’nin 10 maddelik taksim Manifestosu…
Rize Cumhuriyet Meydanı’nın adı “15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı” olarak değiştirildi.
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çocuk servisi Rize Devlet Hastanesi'ne taşındı.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çocuk servisi Rize Devlet Hastanesi'ne taşındı.
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çocuk servisi Rize Devlet Hastanesi'ne taşındı. Şuanda hizmet Rize Devlet Hastanesi'nde devam etmektedir.
14.04.2013 / 21:48


Rize hastaneler birliği genel sekreteri Dr. Şafak SÜNBÜL ün yaptığı açıklamada Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yeni kliniklerin hizmete açılması ile hastanenin bölgenin tek 3. basamak sağlık hizmeti veren hastanesi haline geldiğinden dolayı ve buna paralel olarak RTEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ilçe hastanelerinden ve komşu illerden fazla hasta sevk edilmesi gibi nedenlerden dolayı ciddi bir yoğunluk yaşandığı için çocuk servisi Rize Devlet Hastanesine taşınması düşünüldü şeklinde açıklama yaptı. -Yapılan bu uygulama ile hem çocuk hastalarımıza daha kaliteli sağlık hizmeti sunulacak hem de T.C. Sağlık Bakanlığı Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin aşırı yoğunluğuna bağlı olan yatak sorunu kısmen de olsa çözülecektir. Halkımıza hayırlı olsun .


Bu haber toplam 1327 defa okundu
hepiniz vampirsiniz işçi çalışacak siz ceviz kıracaksınız
YAZARLAR
RİZELİ İŞADAMLARI KARADENİZ TİCARET ZİRVESİNDEN MEMNUN DÖNDÜ
Rize Sanayici ve iş Adamları Derneği’nin (RİSİAD) kurucu üyesi olduğu Karadeniz Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (KASİF) tarafından Trabzon Dünya Ticaret Merkezi'nde düzenlenen ‘1. Karadeniz Ticaret Zirvesi’ne Karadeniz’in 10 ilinden katılan 150 firmanın ürünleri ziyaretçilerle buluştu.