Çözüm süreci, 78 milyonun kardeşliğini tesis etme noktasında bir son aşamaydı…
Rize’de Tarihi Orta Cami Başka bir yere taşınacak…
Çaykur Rizespor :Gazi ve Şehit yakınlarına Maçlar ücretsiz...
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GÜNEYSU OÇEM'DEN HARİKA PROGRAM...

GÜNEYSU OÇEM'DEN HARİKA PROGRAM...
Güneysu Kızılay Şükrü Nurten Topçuoğlu Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi tarafından Güneysu Halk Eğitimi Merkezi Salonunda harika bir program düzenlendi.
07.05.2013 / 23:27


Programa Güneysu Kaymakamı Sayın Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkan Vekili Rıfat Özer, Güneysu Garnizon Komutanı Ali Çakır, Güneysu Emniyet Amiri Selçuk Yazgın, Rize Otizmle Mücadele ve Eğitim Dernek Başkanı Resul Usta, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Külünk, Daire Amirleri ve çok sayıda vatandaş ve veli katıldı. -Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Açılış konuşmasını Güneysu OÇEM Müdür Hüseyin Pehlivan yaptı. Pehlivan konuşmasında 5 yıl önce göreve başladığı kurumunda Yusuf Usta adlı öğrencisinin kendisini sahneye davet etmesinin kendisini çok gururlandırdığını ifade etti. Ayrıca programın hazırlanmasında ve Cennet yüzlü öğrencilerim diye nitelendirdiği öğrencilerinin yetiştirilmesinde emeği geçen fedakar öğretmenlerine çok teşekkür ettiğini ifade etti. -Daha sonra program Kızılay Şükrü Nurten Topçuoğlu Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi öğrencilerinin sınıf sınıf hazırladıkları birbirinden güzel gösterilerle devam etti. Mehter takımından, efe oyununa, spor gösterilerinden, şiirlere kadar birbirinden güzel etkinlikler öğretmenleri eşliğinde minik öğrenciler tarafından sahnelendi. -Çocukların performansları salondakilere duygu dolu anlar yaşattı. Birbirinden zorlu etkinlikleri öğretmenlerinin nezaretinde zorlanmadan yapan öğrenciler izleyenlerden büyük alkış aldı. -Programda okulun tanıtım filminin yanında, velilerle yapılan söyleşiler de yer aldı. Program bütün öğrenci, öğretmen ve protokol üyelerinin sahnede hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi. guneysu.gov.tr


Bu haber toplam 518 defa okundu
YAZARLAR
RİZELİ İŞADAMLARI KARADENİZ TİCARET ZİRVESİNDEN MEMNUN DÖNDÜ
Rize Sanayici ve iş Adamları Derneği’nin (RİSİAD) kurucu üyesi olduğu Karadeniz Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (KASİF) tarafından Trabzon Dünya Ticaret Merkezi'nde düzenlenen ‘1. Karadeniz Ticaret Zirvesi’ne Karadeniz’in 10 ilinden katılan 150 firmanın ürünleri ziyaretçilerle buluştu.