Başkan Akif Zerdeci Birlik Beraberlik ve Kardeşlik Mesajı Verdi...


Bu haber 2020-09-15 01:32:35 eklenmiş ve 1700 kez görüntülenmiştir.

Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci tüm ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek istişarede bulundu. İl genelindeki çalışmaları değerlendirip yapacakları yeni çalışmaların, yeni hamlelerin startını vererek, birlik beraberlik ve kardeşlik mesajı yayınladı.

Zerdeci, toplantıdan sonra yapmış olduğu açıklamada; “Milli Görüş Davası 1000 senelik tarihimizden, inancımızdan, kültürümüzden, gelenek, görenek ve temel değerlerimizden kökünü alan, milletimizin aslı, özü, ruh köküdür. Milletimizin Görüşü olan Milli Görüş, milletimizin ve insanlığın kurtuluş reçetesidir.

Milli Görüş Davasının tek temsilcisi ve gerçek savunucusu Yeniden Refah Partisidir.

Yeniden Refah Partisi kadroları almış olduğu bu kutsal görevi yerine getirmek için büyük bir fedakarlıkla başta Genel Başkanımız olmak üzere, Genel Başkan Yardımcılarımız ve tüm teşkilatlarımız gecesiyle gündüzüyle çalışmaktadır. Ulusal medya ve basının partimize uygulamış olduğu tüm ambargolara rağmen kuruluş tarihimizden kısa bir süre içinde 81 il teşkilatını kurmuş, 700’e yakın ilçe teşkilatını tamamlamış, 250.000’nin üzerinde üye yapmayı başararak bir rekora koşan, çok hızlı büyüyen, milletimizin tüm sorunlarının çaresi, çözüm adresi olmayı başaran Türkiye’deki tek partiyiz.

Bizim Davamızın Temeli sevgi ve şefkattir. Önce ahlak ve maneviyat ilkesini kendimize hedef edinerek teşkilatlarımızı bu ilke doğrultusunda maneviyatlı, inançlı, ahiret öncelikli, yaptığının karşılığını yalnızca Allah’tan bekleyen samimi, ihlaslı, yüksek ahlaklı, davasına ve liderine sadakatle bağlı, vatanını ve milletini seven, partimizin temel esaslarını bilen, ilim sahibi, bilgili, toplumda saygın kişilik sahibi insanlarla kurmak en önemli görevlerimizdendir.

İlçe Başkanlarımızla yapmış olduğumuz toplantımızda, partimize halkımızın göstermiş olduğu yoğun ilgi alakayı ve yeni katılımları değerlendirip, yıl sonuna kadar hedeflerimizi belirleyip, yapacağımız çalışmalarımızı, programlarımızı görüştük.

Toplantımızın sonunda birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajı vererek Genel Başkanımıza bağlılığımızı ve sadakatimizi tazeledik. İlimizde son günlerde Partimize karşı bir takım karalamalar ve saldırılara şahit olduk. Aslı astarı olmayan bu kasıtlı ve yanlış davranışlarla bir yere varılmayacağını herkes görmüş oldu. Bunlar partimize bir zarar vermediği gibi, aksine teşkilatımızın birlik beraberliğini, daha fazla birbirine kenetlenmesini, azim ve kararlılığını arttırmış oldu.

Yeniden Refah Partisi olarak Rize ilimizde yıl sonuna kadar tüm teşkilatlarımızı tamamlayıp 500’ü bu ay içinde olmak üzere, yıl sonuna kadar 2.000 yeni üye partimize kazandırarak üye sayımızı 5.000’e yükseltme hedeflerini belirledik, çalışmalarımızı bu hedefler doğrultusunda yoğunlaştırdık.

Yeniden Refah Partisi Rize Merkez İlçe başkanlığı görevine atanan Hızır Can kardeşimize yeni vazifesinde Yüce Allah’tan üstün başarılar, yüz aklığı ve muvaffakiyetler diliyorum.

Yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye öncülüğünde, hakkın üstün tutulduğu adil bir Dünya düzeni kurmak için bir an önce Yeniden Refah Partisi kadrolarının iktidara gelmesini Rabbim nasip eylesin.”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket

Güneysu53.com - Guneysu53 - Yörenin Tek Haber Kaynağı
© Copyright 2021 Güneysu53. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
Gündem
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Güneysu Kaymakamlığı
Güneysu Belediyesi
Çaykur
GüneysuHaber