Mansur Yavaş 2021 Dünya Belediye Başkanı Başkent Ödülü'nün sahibi..


Bu haber 2021-09-14 19:56:41 eklenmiş ve 218 kez görüntülenmiştir.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ, City Mayors Foundation’ (Belediye Başkanları Vakfı) tarafından düzenlenen "World Mayor 2021"de, Dünya Belediye Başkanı Başkent Ödülü'nun sahibi oldu. 


 Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş Türkiye 2021 Dünya Belediye Başkanı Başkent Ödülü'nun sahibi  Dünya Belediye Başkanı Başkent Ödülü, Türkiye'nin Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a, Avrupa ve Türkiye'nin büyük başkentlerine eşit bir metropol inşa etme çabalarından ve vizyonundan dolayı verildi.

 Mansur Yavaş, Ankara Belediye Başkanı seçildiğinden bu yana halkın güvenini ve şeffaflığını esas alan bir liderlik tarzı geliştirmiştir. Yolsuzlukla mücadelesi cesaret ve inanç gösteriyor.

 Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş, gıda yardımı, parasal destek ve diğer hayatı hizmetlerin sağlanması da dahil olmak üzere bir dizi güvenlik ağı programı aracılığıyla toplumun yoksul ve en savunmasız kesimlerini destekledi. Covid sonrası bir dönüşüm için vizyonu da övgüye değer. Yeşil şehir projelerine, toplu taşımanın elektrifikasyonuna, temiz suya ve yenilenebilir enerjiye yatırım yapıyor.

 Belediye Başkanı Yavaş, Covid pandemisinin başlangıcından itibaren insanları tam olarak bilgilendirmenin önemini anladı. Bağlantıları zayıf olan bölgelere internet erişimi sağladı ve hemşehrileriyle iletişim kurmak için sosyal medyayı tam olarak kullandı.

 Belediye Başkanı'nin halihazırda uygulamaya koyduğu önlemler ve Türkiye'nin başkentine yönelik vizyonu Ankara'yı daha dayanıklı ve sürdürülebilir bir şehir yapacak.

 Dünya Belediye Başkanı Projesi'nin aldığı binlerce referans ve yoruma bakılırsa, Ankara halkı ve diğer bölgelerden ya da Türkiye'den pek çok kişi, Mansur Yavaş'ın şehri dünyanın en büyük başkentlerinden biri haline getireceğine inanıyor. TANITIMLAR | RÖPORTAJ | MAKALE

Kaynak
http://www.worldmayor.com/contest-2021/world-mayor-winners-2021.html
ETİKETLER : Mansur yavaş Ankara büyükşehir belediye başkanı a b c ç d e r u l ş z w Q t
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -

Güneysu53.com - Guneysu53 - Yörenin Tek Haber Kaynağı
© Copyright 2022 Güneysu53. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
Gündem
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Güneysu Kaymakamlığı
Güneysu Belediyesi
Çaykur
GüneysuHaber