Biz iktidara gelmek için çalışma yapıyoruz...

Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanlığı aylık olağan il divan toplantısını yoğun katılım ile gerçekleştirdi.
Bu haber 2022-04-17 01:31:14 eklenmiş ve 171 kez görüntülenmiştir.
Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanlığı aylık olağan il divan toplantısını yoğun katılım ile gerçekleştirdi. İl Divan toplantısına STK ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, MKYK üyesi ve Rize İl Sorumlusu Abdurrahman Akyüz, MKYK üyesi Samet Şişman, İlçe Başkanları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları ve Hanım Kolları katılım sağladı. İl Divan Toplantısı sonunda partiye yeni katılım sağlayan üyelere rozet takdimi yapıldı.
İl Divan Toplantısında açılış konuşmalarını yapan İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci; “Rize il teşkilatı olarak  seçim atmosferine girmiş bulunmaktayız. Teşkilat çalışmalarımıza her zamankinden çok daha fazla önem veriyoruz. Yeni bir dünya düzeni gayesi ve hedefi doğrultusunda, hep birlikte bütün teşkilat üyelerimiz görevlerini eksiksiz yerine getirmek için gereken eforu sarfetmektedir. Çalışmalarımızda birlik ve beraberliğimize sımsıkı tutunmak mecburiyetindeyiz.
Seçimlere az bir zaman kaldı. Başta Genel Başkanımız olmak üzere teşkilatlarımız tüm Türkiye genelinde sahalarda yoğun bir şekilde çalışıyor.
Bizlerde ilimizde hemen hergün saha çalışmaları yapıyoruz. Saha çalışmalarımızdaki en önemli amaçlarımızdan biri üye sayımızı arttırmak ve hedeflediğimiz sayılara ulaştırmaktır.
Tüm seçmen kitlesine ulaşarak Genel Başkanımızı tanıtıyor, parti programlarımız ve politikalarımız hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Böylece, kazanmış olduğumuz yeni üyelerimize kendimizi, davamızı ve derdimizi anlatıyoruz.
Bu çalışmalarda seçmene Yeniden Refah Partisinin bazı partiler gibi sadece muhalafette kalmak için, sadece konuşmak için, sadece edebiyat yapmak için çalışmadığını bizim parti politikalarımızın iktidara gelmek ,ülkeyi yönetmek olduğunu iktidara geldiğimiz andan itibaren önce millet anlayışı ilkesiyle seçmenin derdinin dermanı olacağımızı, ülkemizin bütün sıkıntılarına çözüm getireceğimizi ifade ediyoruz. Cek cak Edebiyatı yapmak için bu çalışmaları yapmıyoruz. Biz iktidara gelmek için çalışma yapıyoruz. Bunun en büyük göstergesinden biride elbette üye sayılarımızdır. Bu gün 200 bin resmi üye sayımız 350 binde ıslak imzalı üye sayımız vardır. Üye sayımızı inşaallah en kısa zamanda bu yıl sonuna kadar 500 bin seviyesinin üzerine çıkarmayı hedefliyoruz.
Bizler çalışmalarımızı en güzel şekilde yapmaya ve ortaya koymaya gayret ederiz;. çalışmalarımızı yaparkende Erbakan Hocamızın siyasete kazandırdığı en muazzam teşkilat yapısı olan model çalışmaya uygun olacak şekilde teşkilatlanırız. Çünkü biliyoruz ki model çalışma ülkemizdeki mahalli idareleri yerel yönetiminin yapısına uygun olarak tasarlanmış, başarımızın kaçınılmaz olması için olmazsa olmaz altın bir anahtarıdır.
Model Çalışmamızın esası, her kademedeki teşkilat mensuplarımızın işini severek, benimseyerek ve dava şuuruyla yapması, hocamızın ifadesiyle “ucundan tutarak değil bütün bedenini teşkilattaki vazifesinin altına koyarak gücünün sonuna kadar gayretle vazifesini yapması” model çalışmamızın en büyük prensiplerinden esaslarından bir tanesidir.
Yeniden Refah Partisi teşkilat mensupları olarak bizler dünyada hiçbir topluluğun, hiçbir kuruluşun, hiçbir siyasi oluşumun amaçlamadığı çok büyük bir gayeyi amaç edinmişiz kendimize. Bütün insanlığın  refahı için çalışmaktayız. Öyle ise bu çalışmaları yaparken hedeflerimize ulaşmak, bizlere verilen vazifeleri hakkıyla yerine getirmek; bütün insanlığa karşı sorumlu olduğumuz bir gerçektir. Bu minvalde başta ülkemizi, Barış ve Kardeşlik, Hak ve Özgürlükler, Adalet, Refah ve Saygınlık alanlarında  yaşanabilir örnek bir ülke haline getireceğiz. 
Biz inanıyoruz ki zafer bu davaya gelecektir, çünkü bizim davamız Haktır öyle ise zafer yakındır ve zafer gelecektir elbette.”

ETİKETLER : a b c s t r o e d y z k l m
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
"
Arşiv Arama
- -

Güneysu53.com - Guneysu53 - Yörenin Tek Haber Kaynağı
© Copyright 2023 Güneysu53. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
Gündem
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Güneysu Kaymakamlığı
Güneysu Belediyesi
Çaykur
GüneysuHaber