Rize SMMM Odası Başkan Adayı Davut BİLGİN'in Basın Açıklaması...

Rize Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın 28 – 29 Mayıs 2022 tarihlerinde yapılacak Seçimli Genel Kurul Toplantısında, Davut BİLGİN aday olacağın açıkladı.
Bu haber 2022-05-20 14:53:43 eklenmiş ve 92 kez görüntülenmiştir.
Rize Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın 28 – 29 Mayıs 2022 tarihlerinde yapılacak Seçimli Genel Kurul Toplantısında; Başkan Ali Fuat Çakmakçı'nın iki dönem süresinin sona ermesi ile yeni dönemde, Oda kurullarında daha önce çeşitli görevlerde yer alan ve halen Oda Sekreterliği görevi yapan Davut BİLGİN başkan adaylığını açıkladı.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Davut BİLGİN “ Ülkemiz ekonomisine çok önemli katma değer yaratan meslek mensuplarımızın kayıtlı olduğu Rize Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın her kurulunda görev aldım. Bu sürede edindiğim tecrübe, birikim ve donanımımı önümüzdeki dönemde mesleğin gelişimi, meslek mensubu arkadaşlarımın saygınlığı ve itibarı için kullanacağım. Meslek mensuplarımızın ülke ekonomisine katkısının toplumun her kesiminde daha iyi anlaşılması için bugüne kadar yapılan çalışmaları daha da yükseltmek için çaba sarf edeceğim.
Meslektaşımızın ve mesleğin sorunlarını bilmekteyim. Oluşturacağımız istişare kurulu ile belirleyeceğimiz çözüm önerilerini odamız ve üst Birliğimiz TÜRMOB işbirliği ile ilgili kurumlar nezdinde en kısa sürede çözülmesi için gayret göstereceğim. Bölgemizin ve ilimizin sosyo ekonomik gelişmesiyle ilgili görüş ve önerilerimizi her platformda dile getirerek takipçisi olacağım. Mesleki konularla ilgili paydaşımız olan kamu idareleri , üniversite ve sivil toplum örgütleriyle iş birliği içerisinde olacağım. Gerek meslektaşımızın ve meslek adayı stajyerlerimizin, gerekse vergi mükelleflerinin bilgilendirilmesi amacıyla eğitim, seminer , panel ve çalıştaylar düzenlemeyi planlamaktayım.
Bu duygu ve düşüncelerle yapılacak genel kurulumuzun ilimize ,ülkemize hayırlı olması temennisiyle, tüm meslektaşlarımın desteğini istiyorum.
Saygılarımla.
Rize Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Adayı
Davut BİLGİN
ETİKETLER : #DavutBİLGİN #RİZeMMSE #RizeSerbestMuhasebeciMaliMüşavirlerOdası’
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Rize Haber haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -

Güneysu53.com - Guneysu53 - Yörenin Tek Haber Kaynağı
© Copyright 2022 Güneysu53. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
Gündem
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Güneysu Kaymakamlığı
Güneysu Belediyesi
Çaykur
GüneysuHaber