20 Yıllık icraatlarla vatandaşımızın karşısına başı dik olarak çıkıyoruz.

AK Parti Rize’de Fındıklı ve Güneysu İlçe Danışma Meclis toplantıları AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak ve teşkilat mensuplarının katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Bu haber 2022-09-17 01:50:58 eklenmiş ve 161 kez görüntülenmiştir.

AK Parti Rize’de Fındıklı  ve Güneysu  İlçe Danışma Meclis toplantıları AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak ve teşkilat mensuplarının katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Açılış konuşmalarını İlçe Başkanlarının gerçekleştirdiği toplantılarda Belediye Başkanı ve İl Genel Meclis üyeleri yapmış oldukları çalışmaları ile ilgili bilgiler aktarırken belediye ve il genel meclisinin yürüttüğü çalışmalar müzakere edildi.

“2023 seçimlerine doğru yol alıyoruz”

İl Başkanı Alim Danışma toplantılarında yaptığı konuşmasında iktidar partisi olarak Cumhuriyet tarihinde yapılmayan yatırımların AK Parti iktidarları süresinde ülkeye kazandırdıklarının altını çizerek “Cumhuriyet tarihi boyunca elde edilemeyen kazanımları 20 yıllık iktidar sürecimizde ülkemize kazandırdık.

Bu kazanımları teşkilatlarımızın gayretli, disiplinli, özverili çalışmaları sayesinde elde ettik. Bu elde ettiğimiz kazanımları perçinlemek adına 2023 seçimlerine doğru yol alıyoruz. Şu ana kadar ülkemize kazandırdığımız yatırımların daha fazlasını elde etmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmeliyiz. 2001 de Erdemliler Hareketi olarak siyaset sahnesinde yerini alan Partimiz bugün 21 yaşında. 2001 ruhuyla bugünlere kadar geldi. O gün Partimizin kuruluşunda liderimizin sadece söylemleriyle yola çıkan kadroların ve devamında yola devam edenlerin gayretli çalışmalarıyla bugünlere kadar geldik. Şimdi 20 yıllık iktidarımız boyunca Türkiye’nin 81 ilinde dokunulmadık alan bırakmayan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın söylemlerinin yanında eylemlerini de ekleyerek gayretli çalışmalarıyla 20 yıllık icraatlarla vatandaşımızın karşısına başı dik olarak çıkıyoruz.

 Çünkü bizim utanılacak bir hikayemiz yok. Her zaman ifade ettiğimiz gibi gurur duyulacak bir hikayemiz var. Geçtiğimiz aylarda Rize tarihinde görülmemiş bir coşku ve kalabalıkla açılışını gerçekleştirdiğimiz Havalimanımız ve daha nice mega projelerimiz gibi. Bu yatırımların ilimize kazandırılmasında bu salonlarda olanların, bize desteğini hiçbir zaman esirgemeyen tüm gönüldaşlarımızın emeği var” dedi.

 “Sefer bizden zafer Allah’tan”

 İktidar olma hayaliyle fitne fesat peşinde koşan hiçbir projesi olmayan cenahların karşısında Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında Kaçkar dağları gibi dimdik, çelik gibi sağlam duracağız. Çünkü biz bunu yapmakla mükellefiz. Bizim üzerimizde sadece bu davanın sorumluluğu yok. Tüm gönül coğrafyalarımızdaki mazlumların hakkını gözetmek için davamıza sahip çıkacağız. Bizim keyfi davranmaya hakkımız yok. Recep Tayyip Erdoğan ve bu kutlu davanın kuruluşunda erdemliler hareketi olarak yola çıkanlar bugüne gelinceye kadar hiç kimse bizden keyfi muamele yapalım diye bu koltukları bizlere emanet etmediler.

 Tüm teşkilatlarımızla üzerimizdeki sorumluluğun bilinciyle kapı kapı dolaşarak gönüllere gireceğiz. Bizim teşkilatlarımız sahadan kopuk bir teşkilat olmadı hiçbir zaman. Biz seçim odaklı çalışan teşkilatlar değiliz biz hizmet odaklı çalışan teşkilatlarız milletine sevdalı yüce gönüllü, koca yürekli kişilerin oluşturduğu güçlü ve büyük bir aileyiz. Sürekli sahadayız seçim bittiği günün ertesi gün yine sahadayız.

Teşkilat mensuplarımızın derdi ve gayesi her zaman şu olmalıdır. Odaklanmamız gereken tek nokta Rize’den 2023 yılında üç tane milletvekilini AK Partinin alması. 21 yıl olduğu gibi önümüzdeki  21 yıl daha iktidar Partisi İl Başkanının yine AK Partiden olması. Yine önümüzdeki yerel seçimlerde tüm belediye başkanlarımızın AK Partili olmasını arzu edeceğiz.

 Gayemiz, hedefimiz ve bütün çalışmalarımız bu doğrultuda olacaktır. Biz bir ve beraber olduktan sonra ilk günkü aşkla çalışmalarımızı sürdürdüğümüz takdirde  gayemiz bu olduktan sonra gerisi Allah’ın izniyle gelecektir. Sefer bizden zafer Allah’tan” dedi.

 

ETİKETLER : a s d e r f t g y h j k l p ğ ü b c a w m ö ş
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Güneysu Belediyesi Hizmetlerinden Memlünmüsünüz
EVET
% 100
HAYIR
% 0
 

Güneysu53.com - Guneysu53 - Bölgenın Tek Haber Kaynağı, Rize haberleri, Artvin, Rize, Trabzon, Giresu,Ordu,Samsun,
© Copyright 2023 Güneysu53. Tüm hakları saklıdır.
SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR
TRABZON SPOR
FENER BAHÇE
GALATASAREY
SİYASİ PARTİLER
DEMOKRAT PARTİ
CHP
İYİ PARTİ
AK PARTİ
MHP
EĞİTİM
TC. MİLLİEĞİTİM BAKANLIĞI
FAYDALI LİNKLER
E-Devlet
Adalet Bakanlığı
Güneysu Kaymakamlığı
Güneysu Belediyesi
Çaykur