Saltuk Deniz, Benim Görevim Partime Hizmet Etmektir...


Bu haber 2023-04-11 15:06:29 eklenmiş ve 75 kez görüntülenmiştir.

 

CHP’den Rize 28. dönem Milletvekili adayı olabilmek için CHP Rize il başkanlığından istifa ettikten sonra  aday gösterilmeyen, Saltuk Deniz yaptığı yazılı açıklamada  Biz bu sürece başlarken kim aday olursa onunla birlikte çalışacağımızı açıklamıştık. dedi.

Saltuk Deniz , CHP Rize Milletvekili aday listeleri açıklandıktan sonra duygu ve düşüncelerini benimle paylaşan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum.

Millet İttifakını oluşturan partilerimizin kararıyla  Sayın Tahsin Ocaklı , Sayın Köksal Toptan ve Sayın Muhammet Yıldız Millet İttifakı'nın Rize Milletvekili Adayları olarak gösterilmiştir. Şimdi görevimiz Millet İttifakını ve Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu'nu Rize'de birinci yapmaktır.

Biz bu sürece başlarken kim aday olursa onunla birlikte çalışacağımızı açıklamıştık.

2002 yılından bu yana partim kimi aday göstermişse(Hem Milletvekili hem de yerel seçimlerde) aktif olarak görev yaptım, seçim komisyon başkanlıkları yaptım. Çünkü benim görevim partime hizmet etmektir. Çünkü her Parti üyesinin , her parti yöneticisinin görevi partisine hizmet etmektir.

Bugünde  Millet İttifakını oluşturan partilerimizin İl Başkanlarının ve Milletvekili adayımızın öneri , görüş ve olurlarıyla Seçim Komitesi başkanı olarak seçim sürecini yönetmek için görevlendirildim. Bu güvenleri için herkese teşekkür ederim.

Şimdi Millet İttifakının tüm bileşenleriyle ve onların teşkilatlarını oluşturan tüm unsurlarıyla çalışmalarımıza başlıyoruz. Sizleri çalışmalarımıza katılmaya davet ediyoruz. Gelin hep birlikte çalışıp hep birlikte başarıya ulaşalım.dedi.

 

ETİKETLER : a s d e r f t g y h j k l p ğ ü b c a w m ö ş
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

Güneysu53.com - Guneysu53 - Yörenin Tek Haber Kaynağı
© Copyright 2023 Güneysu53. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Gündem
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Güneysu Kaymakamlığı
Güneysu Belediyesi
Çaykur
GüneysuHaber