Millet İttifakı'nın Rize Milletvekili Adayları Çamlıhemşin'i Ziyaret etti.

Millet İttifakı'nın CHP Rize Milletvekili adayları Tahsin Ocaklı, Köksal Toptan ve Muhammet Yıldız, Rize'nin turizm merkezlerinden biri olan Çamlıhemşin'i ziyaret etti.
Bu haber 2023-04-29 01:21:29 eklenmiş ve 52 kez görüntülenmiştir.

Millet İttifakı'nın CHP Rize Milletvekili adayları Tahsin Ocaklı, Köksal Toptan ve Muhammet Yıldız, Rize'nin turizm merkezlerinden biri olan Çamlıhemşin'i ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Millet İttifakı adayları, yayla turizminin önemine dikkat çektiler.

 Özellikle Ayder Yaylası için hazırladıkları eylem planlarını vatandaşlarla paylaşan adaylar, doğa turizminin bölgeye katkılarına da değindiler. Yayla turizminin Rize'nin ekonomik ve sosyal kalkınmasına önemli bir katkı sağladığını belirten Millet İttifakı adayları, turizm sektörünün geliştirilmesi için atılacak adımlar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

 Doğal güzellikleriyle ünlü Çamlıhemşin'in turizm potansiyelini artırmak için çalışacaklarını söyleyen adaylar, bölgenin doğal kaynaklarının korunması ve sürdürülebilir turizmin geliştirilmesi için çaba göstereceklerini ifade ettiler.

 Millet İttifakı adayları, ziyaretleri sırasında bölge halkının turizm sektöründeki talep ve ihtiyaçlarını da dinleyerek, turizm sektörünün geliştirilmesi için ortak akıl ve işbirliği çağrısında bulundular. Rize'nin turizm potansiyelinin artırılması ve bölgenin kalkınması için Millet İttifakı adaylarının çalışmaları takip edilmeye değer.

ETİKETLER : a s d e r f t g y h j k l p ğ ü b c a w m ö ş
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

Güneysu53.com - Guneysu53 - Yörenin Tek Haber Kaynağı
© Copyright 2023 Güneysu53. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Gündem
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Güneysu Kaymakamlığı
Güneysu Belediyesi
Çaykur
GüneysuHaber