Çayeli Okullar Arası Bilgi Yarışmaları Tamamlandı.

Bugün düzenlenen 6. Çayeli Liseler Arası Bilgi Yarışması ile 2022-2023 Çayeli Okullar Arası Bilgi yarışmaları tamamlandı.
Bu haber 2023-05-05 02:20:33 eklenmiş ve 50 kez görüntülenmiştir.

Bugün düzenlenen 6. Çayeli Liseler Arası Bilgi Yarışması ile 2022-2023 Çayeli Okullar Arası Bilgi yarışmaları tamamlandı.

Genç Düşünce Derneği'nin İçişleri Bakanlığı destekli Çayeli Gençlik Atölyesi 3 projesi kapsamında düzenlenen yarışma, RTEÜ Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Çayeli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Çayeli Gençlik Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirildi.

Yarışmada Çayeli AHİ Denizcilik Meslek Lisesi 110 puanla birinci olurken, Çayeli Anadolu Lisesi 100 puanla ikinci ve Yedek sorularla devam eden yarışmada AHNİ Anadolu Lisesi 90+20 puanla üçüncü oldu.

Birincilik ödüllerini Çayeli Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel taktim ederken, ikincilik ödüllerini RTEÜ Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç Dr. Adem Beldağ, Üçüncülük ödüllerini Çayeli Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şahin ve Yarışman Jürisinin ödüllerini ise Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammet Yılmaz taktim etti.

Genç Düşünce Derneği'nin organizatörlüğünde Eğitim Fakültemizin, Milli Eğitim Müdürlüğümüzün, Gençlik ve Spor Müdürlüğümüz ve Gençlik Merkezi Müdürlüğümüzün işbirliğiyle Çayeli'nde 18. bilgi yarışması düzenlendi.

Genç Düşünce Derneği tarafından yapılan açıklamada; 2022-2023 yılı okullar arası bilgi yarışmaları tamamlandı. İlkokullarda Fikri Keçeli ile Ortaokullarda da Yamantürk Ortaokulu birinci olan okullarımızdı. Yarışmalara katılım sağlayan, katkı sunan herkese teşekkür ediyor, derece elde okul ve öğrencilerini tebrik ediyoruz.

6. Çayeli Liseler Arası Bilgi Yarışmasını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=1c3D3KQPoFw

Tüm Yarışmalarımızın canlı kayıtları "Mavi Yaşam" Youtube kanalında yer almaktadır.

Çayeli Gençlik Atölyesi 3, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenmektedir.

ETİKETLER : a s d e r f t g y h j k l p ğ ü b c a w m ö ş
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

Güneysu53.com - Guneysu53 - Yörenin Tek Haber Kaynağı
© Copyright 2023 Güneysu53. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Gündem
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Güneysu Kaymakamlığı
Güneysu Belediyesi
Çaykur
GüneysuHaber