Toptan:20 Yıldır AKP Hükümetinin Çözemediği Sorunları Çözeceğim…

Toptan: Rize’de trafik sıkıntısı var mı var, iktidar partisi Niye çözmedin ya iki tane iki tane kavşak var İki tane Kavşağı dalcık yapamadılar. Neyin iktidar Sen Rize'de su sıkıntısı var mı var. Bir kadınlar plajı yaptın Onun da tuvaletini plaja akıtıyorsa kapattın onu” dedi“Rize'de emekliler sıkıntılı mı sıkıntılı, işsiz gençler sıkıntılı mı sıkıntılı, üniversite mezunu gençler sıkıntılı mı, evet sıkıntılı. Sıkıntı olmayan kim var? Rize sanayisine gidiyorsun sanayi esnafı şaşkın. Geleceklerinden umutsuz, yerlerinde kalacaklar mı, yoksa taşınacaklar mı belli değil.
Bu haber 2024-03-24 23:21:18 eklenmiş ve 89 kez görüntülenmiştir.

İYİ Parti Rize Belediye Başkan Adayı Köksal Toptan anketlere göre belediyeyi kazandığını, 1 Nisan’ da mazbatayı alarak 20 yıldır AKP Hükümetinin çözemediği sorunları çözeceğini söyledi.

Haber: Gülcan YILDIRIM

 

İYİ Parti Rize Belediye Başkan Adayı Köksal Toptan açıklamasında, “İki aydır Rize'yi geziyorum. Rize'de herkesle görüştüm, herkese ulaştım ama ben Rize'yi bu kadar sıkıntılı olduğunu gördüm. Rize'de yaşayan vatandaşların bu kadar sıkıntılı olduğunu bu kadar da tahammül etmiyordum. Sıkıntı var olduğunu biliyordum, her kesimde sıkıntı olacağını da tahmin etmiyordum.

 Hâlbuki Bu arkadaşlar ne diyor biz iktidar Partisi'nin belediyesiyle Koksal Toptan gelirse size hizmet edemez. Şimdi biz bunlara soralım mı neyin hizmetini ettiniz.

 Şimdi açıklayacağım. Rize’de trafik sıkıntısı var mı var, iktidar partisi Niye çözmedin ya iki tane iki tane kavşak var İki tane Kavşağı dalcık yapamadılar. Neyin iktidar Sen Rize'de su sıkıntısı var mı var. 1989 yılında Doğruyol Partisi Rize Belediyesi aldığı zaman su sıkıntısını Andon projesiyle çözmüştü. Sen ne yaptın ki iktidar partisinin belediye başkanısın. Bunu övünerek söylüyorsun. Çözebildiği Merkezi yapabildin mi? Bir kadınlar plajı yaptın Onun da tuvaletini plaja akıtıyorsa kapattın onu” dedi

 

İYİ Parti Rize Belediye Başka Adayı Toptan, “Rize'de emekliler sıkıntılı mı sıkıntılı, işsiz gençler sıkıntılı mı sıkıntılı, üniversite mezunu gençler sıkıntılı mı, evet sıkıntılı. Sıkıntı olmayan kim var? Rize sanayisine gidiyorsun sanayi esnafı şaşkın. Geleceklerinden umutsuz, yerlerinde kalacaklar mı, yoksa taşınacaklar mı belli değil. Geçiyorsun karşıya toplantılar sitesine toplantılar sitesi diyor ki benden kati atık parası alıyor. Ne parası alıyorlar benden aklım almıyor. Burası bir memleket, nesine dokundunuz? Vallahi de billahi de bunu bu Rahmi

 Metin'in yaptığı belediye başkanlığını ben abi gözümü uyurken yaparım uyurken Vallahi de onu yaparım” dedi

 

 

 

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Güneysu Belediyesi Hizmetlerinden Memlünmüsünüz
EVET
% 100
HAYIR
% 0
 

Güneysu53.com - Guneysu53 - Bölgenın Tek Haber Kaynağı, Rize haberleri, Artvin, Rize, Trabzon, Giresu,Ordu,Samsun,
© Copyright 2024 Güneysu53. Tüm hakları saklıdır.
SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR
TRABZON SPOR
FENER BAHÇE
GALATASAREY
SİYASİ PARTİLER
DEMOKRAT PARTİ
CHP
İYİ PARTİ
AK PARTİ
MHP
EĞİTİM
TC. MİLLİEĞİTİM BAKANLIĞI
FAYDALI LİNKLER
E-Devlet
Adalet Bakanlığı
Güneysu Kaymakamlığı
Güneysu Belediyesi
Çaykur