YAZICI “TÜRK SİYASETİNDE MARKA DEĞERİ OLAN TEK PARTİ AK PARTİ’DİR”

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YAZICI “TÜRK SİYASETİNDE MARKA DEĞERİ OLAN TEK PARTİ AK PARTİ’DİR”
Bu haber 2024-03-28 02:23:09 eklenmiş ve 70 kez görüntülenmiştir.

AK Parti Pazar İlçe teşkilatıyla bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı “Türk siyasetinde marka değeri olan tek parti var o parti AK Parti’dir. Bizler de marka değeri olan bu partinin mensuplarıyız. AK Parti hepimizin” dedi.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Mehmet Yüksektepe, AK Parti Rize İl Başkan Vekili Yunus Çoruh,önceki dönem İl Başkanları İshak Alim,Yılmaz Katmer,İl Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Mandev, Pazar İlçe Başkanı Hamza Kandemir, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, Belediye Başkan adayı Ekrem Kılıç, Belediye Başkan aday adayları ile birlikte Pazar üç kademe ilçe teşkilatıyla bir araya geldi.

 

 “AK Partinin siyasetinin temelinde millet vardır”

 Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı Yerel seçimlere 3,4 gün kaldığını belirterek ; “ İnşallah ayın 31’inde bütün Türkiye’de Belediye seçimlerini gerçekleştireceğiz. Seçimler demokrasinin en önemli aracıdır. Çünkü millet egemenlik hakkını seçimler aracılığıyla kullanır vekâlet verir. Egemenliğin sahibi sizsiniz millettir. Egemenlik millete aittir, kayıtsız şartsız milletindir. Onun için hep hatırlatırız AK Partinin siyasetinin temelinde millet vardır. Her şeyin sahibi  olan milleti temsilen liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde 14 Ağustos 2001’den bu yana yola çıkmış durmak yok diyerek koşturuyoruz. Seçimler teşkilatımızın çalışmalarının ürüne dönüştüğü bir anlamda da hasat süreçleridir. Siyasi partiler egemenliğin sahibi milletin önüne çıkar. Siyasi partiler kadrolar ile birlikte iktidardaysalar icraatlarıyla birlikte referanslar oluşturur. Bütün icraatları referansları arkasındadır. Diğer partilerde argümanlarında ne varsa milletin önüne çıkarlar, kendilerini anlatırlar. Bu anlamda. Türk siyasetinde marka değeri olan tek parti var o parti AK Parti’dir. Bizler de marka değeri olan bu partinin mensuplarıyız. AK Parti hepimizin” ifadelerini kullandı.

 

“Her yönetim sorumluluğunu üstlendiğimiz yerde mutlaka bir iz, bir eser bırakıyoruz”

 

Son 20 yıldır Türkiye’de yönetim sorumluluğunun AK Parti’de olduğunu ifade eden Yazıcı “Hem merkezi hükümette hem de yerel olarak çok yaygın bir kesimde Türkiye’yi biz yönetiyoruz. Yönetim sorumluluğu bizde.Her yönetim sorumluluğunu üstlendiğimiz yerde mutlaka bir iz, bir eser bırakıyoruz. Hizmet ve eser siyaseti yapan bir partiyiz aynı zamanda. Siyasette milletin hukukunu korumak, insanımızın hayat standardını yükseltmek, önündeki sosyoekonomik engelleri ortadan kaldırmak için Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde bir araya gelmiş kadrolarız.” dedi.

 

“AK Parti icraatlarıyla bize yetki verilen şehirleri değiştirdik dönüştürdük”

 

Türkiye’ye hep birlikte yapmış olduğumuz kazanımların arkasında AK Parti teşkilatlarında görev üstlenmiş, yer almış, ‘ben de varım’ demiş her ferdin haklılık ve payı var. Yapılan tüm projelerde destek verip yağmur çamur demeden çalışma gösteren her arkadaşımızın payı var, emeği var. Biz böyle yürüyoruz. Marka değeri yüksek AK Parti icraatlarıyla bize yetki verilen şehirleri değiştirdik dönüştürdük, hem de Türkiye’nin tamamını değiştirdik, dönüştürdük ve Türkiye’ye büyük kazanımlar sağladık. Bunların arkasında teşkilatın her kademesinde görev alan gece gündüz demeden çalışan her birinizin payı var katkısı var.” dedi.

 

“Başkan adayımıza destek vermek için herkese mutlaka ulaşmamız gerekiyor”

 

Pazar’da AK Parti Belediyeciliğinin Ekrem Kılıç vizyonuyla şahlanacağını belirten Yazıcı “Bize yetki verilen Belediyelerde icraatlarımız ortada hem eser siyasetini hem gönül belediyeciliğini ortaya koyduk. Pazar’da Başkan adayımız Ekrem Kılıç vizyoner projeleriyle ilçemizin çehresini değiştirmekte kararlı. Başkan adayımıza destek vermek için herkese mutlaka ulaşmamız gerekiyor. Erişemediğimiz ulaşamadığımız vatandaşımız olmamalı. Bu seçimler önemli Türkiye’nin ikinci yüzyılının ilk seçimi. Dolayısıyla yeni Türkiye’nin ikinci yüzyılını inşa ederken bu seçimden başarıyla çıkmış bir parti olarak, başarıyla çıkmış bir Rize olarak ve başarıyla çıkmış bir Pazar olarak girmeliyiz” dedi.

 

ETİKETLER : GENEL BAŞKAN YARDIMCIS I YAZICI “TÜRK SİYASETİNDE MARKA DEĞERİ OLAN TEK PARTİ AK PARTİ’DİR
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Güneysu Belediyesi Hizmetlerinden Memlünmüsünüz
EVET
% 100
HAYIR
% 0
 

Güneysu53.com - Guneysu53 - Bölgenın Tek Haber Kaynağı, Rize haberleri, Artvin, Rize, Trabzon, Giresu,Ordu,Samsun,
© Copyright 2024 Güneysu53. Tüm hakları saklıdır.
SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR
TRABZON SPOR
FENER BAHÇE
GALATASAREY
SİYASİ PARTİLER
DEMOKRAT PARTİ
CHP
İYİ PARTİ
AK PARTİ
MHP
EĞİTİM
TC. MİLLİEĞİTİM BAKANLIĞI
FAYDALI LİNKLER
E-Devlet
Adalet Bakanlığı
Güneysu Kaymakamlığı
Güneysu Belediyesi
Çaykur