Rize'de Düzenlenen Türkiye Badminton Şampiyonası Final Müsabakaları ile sona erdi...

Rize'de düzenlenen Türkiye Badminton Şampiyonası yapılan final müsabakaları ile sona erdi...
Bu haber 2024-05-13 02:10:47 eklenmiş ve 58 kez görüntülenmiştir.

Rize'de düzenlenen Türkiye Badminton Şampiyonası yapılan final müsabakaları ile sona erdi.

12 Mayıs 2024 tarihleri arasında Rize'de Yenişehir Spor Salonu'nda yapılan 13 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası yapılan final müsabakaları ile sona erdi. Derece alan sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyoruz.

Tek Erkekler

1-Kağan Erçetin (Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü)

2-Erham Cahid Şener (Samsun Büyükşehir Spor Kulübü)

3-Turan Özden (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)

3-Kerem Türk (MKE Ankaragücü Gençlik Ve Spor Kulübü)

Tek Bayanlar

1-Nihan Tahran (Bursa Osmangazi Belediye Spor Kulübü)

2-Yüksel Buğlem Yavuz (Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü)

3-Gönül Gülfem Tuncer (Ankara Yeşilay Spor Kulübü)

3-Senem Bade Köz (Yıldırım Belediyesi Jimnastik Spor Kulübü)

Çift Erkekler

1-Kağan Erçetin/Erham Cahid Şener (Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü/Samsun Büyükşehir Spor Kulübü)

2-Muhammet Fatih Çavdar/Yiğit Işık (Gaziosmanpaşa Belediyesi Spor Kulübü)

3-Rahmi Kerim Altay/Yusuf Ocak (Bafra Badminton İhtisas Spor Kulübü/Samsun Büyükşehir Spor Kulübü)

3-Turan Özden/Yakup Yardım (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü/Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü)

Çift Bayanlar

1-Deniz Çelikbaş/Nihan Tahran (Ankara Yeşilay Spor Kulübü/Bursa Osmangazi Belediye Spor Kulübü)

2-Elif Naz Bekci/Sevinç Seyfullah (Özübir Spor Kulübü/Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü)

3-Asya Çınkır/Senem Bade Köz (İl Özel İdaresi Spor Kulübü/Yıldırım Belediyesi Jimnastik Spor Kulübü)

3-Şerife Miray Balkan/Erva Orhan (Bursa Osmangazi Belediye Spor Kulübü)

Karışık Çiftler

1-Rahmi Kerim Altay/Elif Naz Tatar (Bafra Badminton İhtisas Spor Kulübü/Samsun Büyükşehir Spor Kulübü)

2-Ali Harun Görür/Zeynep Sümeyye Sarsık (Devrek Performans Spor Kulübü/Devrek Belediye Spor Kulübü)

3-Abdullah El Halil/Azra Parıltı (Menderes Halk Eğitimi Merkezi Spor Kulübü)

3-Yusuf Ocak/Yağmur Koçak (Samsun Büyükşehir Spor Kulübü/Osmancık Barış Boyar Badminton Spor Kulübü)

Kulüp Sıralaması

1-Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü

2-Bursa Osmangazi Belediye Spor Kulübü

3-Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü

En Teknik Sporcu

Kağan Erçetin

Fair-Play Ödülü (Sporcu)

Erham Cahid Şener

Fair-Play Ödülü (Antrenör)

Fatmanur Koyun

ETİKETLER : Rize ' de düzen lenen Türkiye Badminton Şampiyonası yapılan final müsabakaları ile sona erdi ...
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Güneysu Belediyesi Hizmetlerinden Memlünmüsünüz
EVET
% 100
HAYIR
% 0
 

Güneysu53.com - Guneysu53 - Bölgenın Tek Haber Kaynağı, Rize haberleri, Artvin, Rize, Trabzon, Giresu,Ordu,Samsun,
© Copyright 2024 Güneysu53. Tüm hakları saklıdır.
SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR
TRABZON SPOR
FENER BAHÇE
GALATASAREY
SİYASİ PARTİLER
DEMOKRAT PARTİ
CHP
İYİ PARTİ
AK PARTİ
MHP
EĞİTİM
TC. MİLLİEĞİTİM BAKANLIĞI
FAYDALI LİNKLER
E-Devlet
Adalet Bakanlığı
Güneysu Kaymakamlığı
Güneysu Belediyesi
Çaykur